71 / 100

Nakliyecilikte çok farklı sektörlerin ve kurumların taşınma ihtiyacı oluyor. Bunlar arasında üniversite taşımacılığı örnek gösterilebiliyor. Bu kurumlar; yeni fakülte açma, kampüs yerini değiştirme veya bina tadilatı gibi gerekçelerle nakliye hizmeti alıyor. Dekanlık veya rektörlük onayı doğrultusunda aksiyon alarak nakliye hazırlığı yapıyorlar. Okul yöneticileri genel olarak tanıdıkları taşıma şirketlerini tercih etseler de bazen rastgele firma tercihinde bulunabiliyorlar. Okul taşımacılığı konusunda da lider olan Pronet Nakliyat; deneyimleri sayesinde bu hizmeti kusursuz yürütüyor.

   

 İstanbul Üniversite Taşımacılığı

Eğitim kurumları için yıllardır nakliye yapan işletmemiz; titiz çalışma tarzıyla takdir topluyor. Üniversite eğitim dokümanlarının ne kadar önemli olduğu bilinciyle taşıma yapıyoruz. En fazla talebin görüldüğü İstanbul üniversite taşımacılığı öncesinde planlama yapıyoruz. Kaç adet ambalaj ve koli ihtiyacı olduğunu tespit ediyoruz. Nakliye esnasında eğitim materyallerinizi kırılmalarını veya ıslanmalarını önleyen patpatlı naylonlara sarıyoruz. Kampüs veya fakülte taşımacılığı için ufak boy demirbaşlarınızı kolilere dolduruyoruz. Her türlü riske karşı bu mülkleri sigortalıyoruz. Tamamını araçlara yükledikten sonra kamyonları kapatıp yola çıkıyoruz.

Ofis Taşıma

 

Üniversite Taşımacılığı Firmaları

Yeni üniversite binasına ulaştıktan sonra okul eşyalarını taşımaya başlıyoruz. Son dönemde profesyonel nakliye firmalarında görüldüğü üzere asansörlü nakliyat yapıyoruz. Bu cihazlar sayesinde nakliyat kısa sürede ve risksiz bir şekilde gerçekleşiyor. Sonrasında ihtiyaç duyulursa büyük demirbaşları duvarlara monte ediyoruz. Kolilere doldurmuş olduğumuz aksesuarlar, raflara ve dolaplara yerleştiriliyor. Resmi evrakları eksiksiz bir şekilde size teslim ediyoruz. Üniversite taşımacılığı firmaları arasında en titiz çalışmayı biz yürütüyoruz. Taşıma bittikten sonra üniversite yöneticileriyle el sıkışarak nakliyeyi noktalıyoruz. 

 

Üniversite Taşımacılığı Fiyatları

Nakliyenin can alıcı kısmını maliyetler oluşturuyor. Kamu kurumları ve özerk kurumlar giderler konusunda farklı bir konumda bulunuyor. Kendilerine her yıl ayrılan belli bir bütçe dahilinde harcama yapıyorlar. Bu bütçelerden üniversite taşıma fiyatları için ödeme yapılıyor. Firmalar bu kurumlara özel indirimler sunabiliyor. Her işin ederinde olduğu gibi okul taşımacılığı için de belli kriterler çerçevesinde ücret belirleniyor. Üniversite taşımacılığı fiyatları; taşınacak demirbaşların niceliğine, ağırlığına ve taşınacak lokasyonun uzaklığına göre değişiyor. Kış sezonunda ve kampanya dönemlerinde bu fiyatlarda düşüş yaşanıyor.