78 / 100

Şirketlere yönelik hizmetlerimizden en fazla taleplerden birini fabrika taşımacılığı oluşturuyor. Özellikle sanayi bölgelerinde yoğun olarak görülen bu kuruluşların nakliyesi; diğer işletmelerden daha zahmetli oluyor. Çok sayıda personelin çalıştığı ve bünyesinde ağır iş makinelerinin bulunduğu fabrika nakliyesi daha uzun sürebiliyor. Maddi değeri yüksek cihazların kullanıldığı bu firma tipleri için yöneticilerin profesyonel ofis taşıma firmaları ile çalışması gerekiyor. Ayrıca seçecekleri firmanın fabrika taşımacılığı alanında deneyimli olması işlerini kolaylaştırıyor. Konuyla ilgili riskleri ve ne gibi ihtiyaçlar doğabileceğini iyi biliyorlar.

Fabrika Taşımacılığı Firmaları

Sanayi sektöründe nakliye hizmeti almak isteyen yöneticilerin yapması gerekenler yukarıdakilerle bitmiyor. Mesela internetten fabrika taşımacılığı firmaları arama yapacaklarsa referanslara dikkat etmelerini öneriyoruz.  Daha önce ne gibi şirketlere ve kişilere hizmet sunduklarını incelemeniz fayda sağlıyor. Kimi şirketler web sitelerinde kendilerine övgüler dizerken anlaşma sonrası hayal kırıklığı yaratabiliyor. Ofis veya fabrika nakliyatı sonrası verdikleri sözleri tutmayabiliyorlar. Taşıma yaparken eşyalarınıza hasar verdikleri gibi zararınızı tazmin etmeye de yanaşmaya biliyorlar. Bu tarz risklere karşı firmalardan bazı garantiler istemenizi tavsiye ediyoruz.

Fabrika Taşımacılığı
Fabrika Taşımacılığı

İstanbul Fabrika Taşımacılığı

Sektörün en iyi şirketlerinden biri olan Pronet Nakliyat tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunuyor. Referanslarınız saygın kişiler ve kurumsal şirketlerden oluşuyor. İşimizi yaparken tutmayacağımız sözler vermiyoruz. Şüphelerinizi gidermek adına dilerseniz sözleşme imzalıyoruz. İstanbul fabrika taşımacılığı alanında adeta bir marka haline gelmiş bulunuyoruz. İşine saygısı olan, dürüst ve çalışkan bir ekiple çalışıyoruz. Onları deneyimli ve sicilleri doğrultusunda bünyemize katıyoruz. Geniş araç filomuz adeta parmak ısırtıyor. İstanbul fabrika nakliyatı öncesi kamyon ve tır larımızın bakımını gerçekleştiriyoruz. 

 

Şehirlerarası Fabrika Taşımacılığı

Firmalara da ekspertiz hizmeti sağlıyoruz. Uzman personelimiz fiziksel olarak giderek veya Whatsapp’tan görüntülü olarak eşyalarınızı inceliyor. Ne tür ambalajlara ihtiyaç duyulacağını belirliyorlar. Daha sonra şehirlerarası fabrika taşımacılığı için hazırlığımızı yapıyoruz. Anlaştığımız gün ve saatte iş yerinize geliyoruz. İlk olarak sanayi makinelerinizi son derece özenli bir şekilde demonte ediyoruz. Onları hava koşullarından etkilenmelerini önleyen özel ambalajlara sarıyoruz. Parçaları forklift veya özel asansörlere yükleyerek araçlara taşıyoruz.  Tamamını taşıdıktan sonra yola çıkıyoruz. Şehirlerarası fabrika nakliyatı için işinin ehli şoförlerimiz trafikte dikkatle ilerliyor.

Sigortalı Fabrika Taşımacılığı

Firmanızın yeni tesislerine ulaştıktan sonra yine titizce mülkünüzü boşaltmaya başlıyoruz. Onları binalara asansörler yardımıyla getiriyoruz. Taşıma öncesi sökmüş olduğumuz makine parçalarınızı bu sefer monte etmeye başlıyoruz. Her türlü maddi hasara karşı sigortalı fabrika taşımacılığı gerçekleştiriyoruz. Böylelikle içiniz rahat bir şekilde mülkünüzü bize emanet edebiliyorsunuz. Usta ekibimiz ufak tefek eşyalarınızı kolilerinden çıkarıp dolaplara ve raflara diziyor. Elektronik eşyaları gerekliyse duvara monte ediyoruz. Tamamını taşıdıktan sonra fabrika nakliyatı sona eriyor.

 

Fabrika Eşyası Depolama

Şirketlere verdiğimiz hizmetlerden birini de eşya depolama oluşturuyor. Fabrikaların konuyla ilgili ihtiyacı genelde evraklarla ilgili oluyor. Yüzlerce hatta binlerce personelin çalıştığı bu kurumlar alan sıkıntısı çekebiliyor. Resmi evrakların uzun süre saklanması zorunluluğu firmalara sorumluluk yüklüyor. Dolayısıyla fabrika eşyası depolama şirketlerine başvurabiliyorlar. Bu kapsamda onların evraklarını yüksek güvenlikli ve 7/24 kameralı depolarımızda saklıyoruz. İzni olmayan personel bu depolara giremiyor. Depo anahtarlarını size teslim ediyoruz.


Fabrika Taşımacılığı Fiyatları

Ofis taşıma faaliyetinin bir de mali yönü bulunuyor. Şirketler de bireysel tüketiciler gibi aldıkları hizmetler için pazarlık yapıyorlar. Bir fabrika taşımanın maliyeti ev nakliyatından çok daha fazla oluyor. Fabrika taşımacılığı fiyatları taşınacak makinelerin boyutuna, ağırlığına ve taşınacak lokasyona göre değişiyor. İnsan gücünün yeterli olmadığı bu nakliyatlar için özel asansörler kullanılıyor. Taşımayı yapacak olan personel gereksinimi de fazla oluyor. Pronet nakliyat olarak fabrika nakliyat fiyatları için de indirimler yapıyoruz.