65 / 100

 

İş dünyasına sunulan nakliyat hizmetlerinin bir kısmını holding taşıma oluşturuyor. Çok sayıda firmayı bünyesinde bulunduran bu şirketler grubu, kurumsallığıyla öne çıkıyor. Holdingler; zaman zaman büyüme, küçülmeye gitme, bünyesine yeni firmalar katma, tadilat çalışması, ilçe veya il değiştirme, farklı bir binaya geçme gibi gerekçelerle taşınıyor. Holding nakliyatı için profesyonel ve işini temiz yapan ofis taşıma şirketleri ile anlaşmayı tercih ediyorlar. Alacakları birçok hizmet için sözleşmeler imzalıyor ve işle ilgili her detayı garantiye alıyorlar. Tüm süreç resmi bir çerçevede ilerliyor. 

 

Holding Taşıma Firmaları

Kurumsal niteliğiyle bilinen holdinglerin taşınma süreci bir büro nakliyesinde çok daha detaylı gerçekleşiyor. Bünyelerinde çok sayıda personel ve şirket bulundurdukları için holding taşımacılığı konusunda eşya yükleri fazla oluyor. Mali değeri yüksek olan demirbaşlar içeriyorlar. Ayrıca resmi evrakları çok fazla olduğundan güvenli ve beklentilerini tam anlamıyla karşılayacak nakliyecilere ihtiyaç duyuyorlar. Holding taşıma firmaları arasında zirveyi kimseye kaptırmayan Pronet Nakliyat ofis taşımacılığını kusursuz gerçekleştiriyor. Müşterileri istediği takdirde taşıma öncesi sözleşme imzalıyor ve mülkünüzü garantilemek adına sigortalı taşıma yapıyor.

Konsolosluk Taşıma

 

İstanbul Holding Taşıma

Şirketlere verdiğimiz hizmetlerde uzun süredir deneyim kazanmış bulunuyoruz. Evden eve nakliyatta olduğu gibi büro nakliyesi için de ekspertiz hizmeti veriyoruz. Şirket demirbaşlarının niteliğine ve sayısına göre ambalajlar hazırlıyoruz. İşinin uzmanı ekibimiz elektronik cihazları özenlice demonte ediyor. İstanbul holding taşıma esnasında onları dikkatli bir şekilde özel asansörler yardımıyla naklediyoruz. Ufak eşyaları ambalajlara sarıp kolilere koyuyoruz. Resmi evraklar şirket yöneticilerine sorumluluk yüklediği için onları güvenlik tedbirleriyle taşıyoruz. Anlaşmada belirttiğimiz tüm koşulları yerine getirerek taşıyoruz.


Holding Taşıma Fiyatları

Tüm eşyaları dikkatli bir şekilde taşıdıktan sonra ofis nakliyatı için yola çıkıyoruz. Trafikte kurallara riayet eden şoförlerimiz mülkünüzü sorunsuz bir şekilde hedefe taşıyor. Teslim aldığımız gibi eşyalarınızı yeni adrese taşıyoruz.  Sökmüş olduğumuz elektronik cihazları bu defa montajlıyoruz. İşin mali kısmı belli kriterler çerçevesinde şekilleniyor. Holding taşıma fiyatları eşyaların sayısına, ağırlığına ve hedefin kilometresine göre belirleniyor. Bizimle düzenli anlaşan firmalara ise çeşitli jestler sunuyoruz. Mesela holding nakliyat fiyatları için özel indirimler yapıyoruz.