71 / 100

Şirketler birbirinden farklı ihtiyaçlarla taşıma firmaları ile irtibat kuruyor. Bazen bankamatik taşımacılığı yaptırmak istiyorlar. Her semtte artan nüfusun taleplerine yetişmek için çeşitli yerlere Atm kurduruyorlar. Birçoğunun önünde uzun kuyruklar olduğundan düzenli bir hizmet niteliği taşıyor. Kimi zamansa bu cihazların yerini değiştirmek zorunda kalıyor bankalar. Bankamatik nakliyatı için taşıma firmalarına ulaşan bankalar; kurumsal yerlerle çalışmayı tercih ediyor. Genelde daha önce hizmet aldıkları şirketlere bu nakliyeyi yaptırıyorlar. Pronet Nakliyat olarak bankaların favori şirketleri arasında bulunuyoruz.

 

Bankamatik Taşımacılığı Firmaları

Günümüzde tüketiciler bankacılık işlemlerini şubeler yerine mobil uygulamalar veya Atm’ler üzerinden gerçekleştiriyor. Öğrencisinden emeklisine işadamlarından ev hanımlarına her tüketici bankamatikleri yoğun olarak kullanıyor. Bankalar dolayısıyla sokaklara, alışveriş merkezlerine, üniversitelere, iş merkezlerine, otogarlara, tatil yerlerine bankamatik yerleştiriyor. Bunun için bankamatik taşımacılığı firmaları ile anlaşıyorlar. Öyle gelişigüzel nakliyecileri değil güvendikleri ve deneyimledikleri firmaları tercih ediyorlar. Bu cihazların taşınması insan gücünü aşabiliyor. Taşınmalarında özel asansörler kullanılıyor.

ofis taşıma
Ofis Taşıma

 

İstanbul Bankamatik Taşımacılığı

Yıllardır bankaların tercih ettiği firmamız Atm nakliyatında da farkını ortaya koyuyor. Ev ve ofis nakliyatı gibi bu hizmeti de kusursuz gerçekleştiriyoruz. İstanbul bankamatik taşımacılığı açısından en fazla talep görülen illerin başında geliyor. Kaç adet cihaz taşınacaksa ona göre bir planlama yapıyor ve araç tipini belirliyoruz. Anlaştığımız şekilde Atm’leri merkezlerden alıp araçlarımıza yüklüyoruz. Hedef lokasyonlara ulaştıktan sonra son derece özenli bir şekilde bankamatik nakliyatı gerçekleştirmeye başlıyoruz. Usta ekibimiz cihazların parçalarını ustalıkla yerleştirerek işi tamamlıyor. Her türlü riske karşı cihazları sigortalıyoruz. 

Bankamatik Taşımacılığı Fiyatları

Atm taşımacılığının maliyeti evden eve nakliyata benziyor. Taşınacak cihazların sayısına, ağırlığına, hacmine ve hedefin uzaklığına göre bankamatik taşımacılığı fiyatları belirleniyor. Bankalar ücretlerden ziyade nakliyatın kalitesine önem veriyor. Kurulumu düzgün yapmayan, taşırken cihazlara hasar veren amatör şirketlerden uzak duruyorlar. Pronet nakliyat olarak onların standartlarına uygun taşıma gerçekleştiriyoruz. Taşıma süresi cihaz sayısına göre değişiyor. Bankamatik nakliyat fiyatları konusunda düzenli olarak bizimle çalışan bankalara özel indirimler sunuyoruz. Siz de bir banka yöneticisi olup bizden nakliyat hizmeti almak istiyorsanız iletişim araçlarımızdan bize ulaşmanızı öneriyoruz.