72 / 100

Tüzel kişilikler de vatandaşlar gibi taşınma hizmetleri alma ihtiyacı duyuyor.  Konsolosluk taşıma da bunlar arasında yer alıyor. Ülke konsolosları yeni binalar bulma, güvenlik kaygısı, diplomatik kriz gibi sebeplerle nakliye gereksinimi duyuyor.  Siyasi niteliği olan bu kurumlar taşıma hizmeti için her firmaya güvenemiyor. Sorunsuz ve kaygısız bir nakliyat için sicili temiz ve kurumsal evden eve nakliyat şirketleri ile taşınmak zorunda kalıyorlar. Dolayısıyla rastgele değil referanslar aracılığıyla konsolosluk taşımacılığı yapan şirketlere ulaşıyorlar.


Konsolosluk Taşıma Firmaları

Pronet evden eve nakliyat olarak güvenlik faktörüne son derece önem veren Pronet Nakliyat, bu yönüyle tüketiciler tarafından tercih ediliyor. Resmi ve uluslararası yönü olan bu kurumlara nakliye öncesi gerekirse ekibimizin sicilini sunuyoruz. Zaten personelimizi referanslar doğrultusunda bünyemize katıyoruz. Konsolosluk taşıma firmaları arasında her anlamda en titiz biz çalışıyoruz. Karşılıklı olarak anlaşma gerçekleştikten sonra ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Uzman ekip arkadaşımız nakliyat için ne kadar ambalaj, koli gerekeceğini bize bildiriyor. Onun verdiği rapor doğrultusunda kurum veya ofis taşıma planlamamızı yapıyoruz.

Konsolosluk Taşıma

İstanbul Konsolosluk Taşıma

Nakliyelerimizde eşyalarınızın hava koşullarından veya hasarlardan korunmasını sağlayan özel ambalajlar kullanıyoruz. Taşımacılık sektörünün son yıllarda en fazla dikkat çeken ürününü asansörler oluşturuyor. Kısa süreli ve düşük riskli taşıma için asansörlü nakliyat gerçekleştiriyoruz. Bu araçlar pratikliğiyle de dikkat çekiyor. Eşyalarınızı özenli taşısak da sigortalı nakliyat yapıyoruz.  Araç güvenliğine son derece önem veriyor, onları büyük markaların ürünlerinden seçiyoruz. Düzenli olarak bakım ve temizliklerini gerçekleştiriyoruz. Kamyonları usta şoförlerimiz kullanıyor. İstanbul konsolosluk taşıma hizmetimizi sorunsuz tamamlıyoruz.

Konsolosluk Taşıma Fiyatları

Resmi kurumların dışarıdan çeşitli hizmetler almaları için onlara belli bir bütçe ayrılıyor. Taşınma da bunlar arasında bulunuyor. Kendilerine ayrılan bütçenin dışına çıkmamaya özen gösteriyorlar. Konsolosluk taşıma fiyatları için beklentilerine uygun rakamlar sunan firmaları tercih ediyorlar. Pronet Nakliyat olarak kalitemizi bozmamak adına bazı özelliklerimizden taviz vermiyoruz. Merdiven altı şirketlerle yarışa girmiyoruz. Bizden daha önce hizmet almış tüketicilere konsolosluk nakliyat fiyatları için birtakım indirimler yapıyoruz. Ücretlerimiz; taşınacak mülklerin sayısına, ağırlığına ve hedef lokasyonun uzaklığına göre belirleniyor. Kış aylarında fiyatlarımızda indirime gidiyoruz.