70 / 100

Nakliyat dünyasında en fazla hassasiyet gerektiren alanlar arasında tıp dünyası da bulunuyor. Hastane taşımacılığı talebinin görüldüğü bu alanda güven faktörü önem taşıyor. Yeni bir hastane kurulumu, yeni semtlere taşınma, tadilat gibi gerekçelerle nakliyat şirketleri ile irtibat kuruyorlar. Hastane taşıma hizmeti bünyesindeki yüksek maliyetli tıbbi cihazlar sebebiyle titiz bir nakliyat gerektiriyor. Çoğu yurt dışından döviz üzerinden alınan bu ürünler nakliyat sırasında hasar görebiliyor veya çalınabiliyor. Dolayısıyla hastane yönetiminin nakliyat için anlaşacağı firmaları çok iyi seçmesi gerekiyor.

 

Hastane Taşımacılığı Firmaları

Sağlık sektörü için taşınma hizmeti alacak yöneticilerin internetten rastgele firma seçmesi sorun yaratabiliyor. Nakliye için yakın çevrelerinden bilgi alarak ilerlemeleri fayda sağlıyor. Hastane taşımacılığı firmaları arasında deneyimli ve güvenirliğini kanıtlamış nakliyecilerle çalışanlar adımını sağlam atmış oluyor. İnternetten buldukları bir ofis taşıma şirketi ile anlaşmayı düşünüyorlarsa müşteri yorumlarını okumalarını öneriyoruz. Haklarında çok fazla şikayet bulunan nakliyecilerden uzak durmalarını tavsiye ediyoruz. Ayrıca nakliye için anlaşacağınız bir şirketin sizlere kağıt üzerinde garanti vermesi kurumsallığını gösteriyor.

İstanbul Ofis Taşıma
İstanbul Ofis Taşıma

 

İstanbul Hastane Taşımacılığı

Pronet Nakliyat olarak sağlık sektörüne de hizmet veriyoruz. Hastane taşımacılığı yaptırmak isteyen kurum yöneticileri, düzenli olarak bizi tercih ediyor. Güven gerektiren bir sektör olduğunu iyi biliyor, çalışkan ve dürüst bir ekiple nakliyat yapıyoruz. İstanbul hastane taşımacılığı için hastane cihazlarını özenle demonte edip ambalajlıyoruz. Onları özel asansörlerle araçlara yüklüyoruz. Her türlü maddi zararınızı güvenceye almak için sigortalı nakliyat yapıyoruz. Çok sayıda kamu kurumuna hizmet vermiş bulunuyoruz. Bir devlet teşebbüsüne veya kuruluşuna nakliyat yaparken ne gibi gereksinimler olduğunu iyi biliyoruz.

 

Hastane Taşımacılığı Fiyatları

Sağlık sektörüne yönelik çalışmaların fiyatlandırması ofis nakliyesine benziyor. Taşınacak eşyaların ve cihazların sayısı, ağırlıkları ve hedefin uzaklığı doğrultusunda hastane taşıma fiyatları belirleniyor. Soğuk havaların başladığı mevsimlerde nakliyat fiyatları düşüyor. Bütçelerine göre harcama yapmak zorunda olan hastane yönetimleri; pahalı şirketlere sıcak bakmıyor. Öte yandan kaliteyi düşürmemek için ortalama ücretler isteyen nakliyecilere ulaşmaya çalışıyorlar. Pronet Nakliyat olarak sağlık sektörüne verilen hizmeti sorumluluk bilinciyle yürütüyoruz. Hastane nakliyat fiyatları için onlara özel indirimler sunuyoruz.