82 / 100

Beykoz Ofis taşıma, tüm nakliyat işlerinde olduğu gibi, bir yerden yeni bir yere eşya taşıma sürecidir. Ofis taşımacılığı, bir ofisi başka bir ofise taşıma işlemine verilir. Gün geçtikçe, firmalar ve şirketler için daha önemli bir hale gelen ofis taşımacılığı, herkesin yapabileceği bir iş değildir. Mutlaka bu konuda profesyonel bir yardım alınması gerekir. Neredeyse tüm kurum ve kuruluşların tercih ettiği ve güvenilir bir yöntem olan ofis taşımacılığı, eşyaların ya da önemli dosyaların zarar görmemesi için yapılır.

Beykoz Ofis Taşımacılığı

Beykoz ofis taşıma bir ofisin komple olarak taşınması işlemidir. Yeni bir iş yerine geçiş yapmak isteyenler, ofis taşımacılığı yöntemini tercih ederler. Bu sayede ofisin hem kurulumu hem de eşyaların taşınıp yerleştirilmesi, ofis taşımacılığı hizmeti veren, bir firma tarafından karşılanır. Firmamız bu konuda toplu bir hizmet vermeye hazırdır.

Beykoz Parça Ofis Taşımacılığı

Beykoz ofis taşıma ofisin tamamını taşıdığı gibi, parça ofis taşıma hizmetide verir. Parça ofis taşıma, maliyeti en az olan, ofis taşıma sistemidir. Bu hizmeti veren, firma sayısı azdır ve genelde bazı şartlar sağlanırsa, parça eşya taşınır. Anlık durumlarda bazen farklı bir şubeye ya da ofislerin deposuna, acil bir evrak ya da bir eşya gönderilmesi gerekebilir. Bunun için nakliyat firmasından destek alınır. Firma araçları, birçok ofisten parça eşyayı taşır ve hepsini sorunsuz bir şekilde götürür.

Eşyaların karışma gibi bir durumu söz konusu olmaz, çünkü uzman personel sayesinde herkesin eşyası ayrı bir yerde tutulur. Fiyatlar ekonomiktir ve müşterilerin memnuniyeti, ön planda tutulur. Günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan, ofis taşıma işlemlerinden biridir. Bir firmanın nakliye işi yapabilmesi için, bu konuda hizmet vermesini sağlayan, bir güvenlik sertifikasına sahip olması gerekir.  Bu belgeye sahip olmayan ve nakliyat sektöründe iş yapan kimseye, eşyalar emanet edilmemelidir.

Beykoz Ofis Taşıma
Beykoz Ofis Taşıma Ücretleri

Beykoz Ofis Depolama

Beykoz ofis taşıma verdiği bütün işlemlerin yanında tüm ofisler için gerekli olan, ofis depolama hizmeti de verir. Ofis depolama çalışanların performansı ve dosyaların çabuk bulunabilmesi için, şart olan bir işlemdir. Eski faturalar ve evraklar özel dosyalarda saklanır ve depolanır.

Özel dolaplara, kronolojik olarak yerleştirilir. Bunun dışında konsol ya da dekoratif dolaplarda kullanılabilir. Bu müşterinin zevki ile alakalı bir durumdur. İsteğe göre, mobilyalara ve ortama Uygun dolaplar da tercih edilebilir. Firmamız sayesinde ofis eşyalarınız güvenle saklanır ve düzenli bir ofis ortamı yaratılır.

Beykoz Ofis Eşyası Taşıma

Beykoz ofis taşıma, sayesinde ofislerin ihtiyaç duyduğu, her türlü nakliye işlemi sağlanır. Taşınma olabildiğince pratik ve hızlı yapılır. Her türlü elektronik eşya, kişisel eşya ya da televizyon ve buzdolabı gibi büyük eşyalar, ofis taşımacılığı sayesinde taşınır.

Firma ve müşteri arasında sözleşme imzalandığı andan itibaren, eşyaların bütün sorumluluğu, firmanın himayesi altına girer. Herhangi bir maddi zarar oluşursa, firma tarafından karşılanır. Bütün nakliyatlar da her eşyanın özelliğine göre, özel kutu ve paket kullanılır.

Beykoz Şehirlerarası Ofis Taşıma

Firmamızın verdiği hizmetlerden biride şehirlerarası taşımacılıktır. Bu ofis taşımacılığı diğer hizmetlere göre daha özen ve detay ister. Eşyaların uzun yolda zarar görmemesi için, bütün koli ve araca yerleştirme, deneyimli personellerle yapılır. Fiyat olarak, en pahalı olan ofis taşıma sistemidir. Yakıt masrafını müşteri karşıladığı için, fiyat biraz yüksektir. Bu konuda nakliyat firması seçimi, dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünkü aracı kullanan personelin deneyimsiz olması, adres bulmada zorlanma ve çok yakıt harcama gibi sorunlara neden olabilir. Bu yüzden şehirlerarası ofis taşıma hizmeti almadan önce, detaylı bir araştırma yapılıp, ona göre bir firma seçimi yapılması doğrudur.

Beykoz Şehiriçi Ofis Taşıma

Şehiriçi ofis taşıma, şehrin bütün ilçelerine yapılır. Aynı gün yapılan bir işlemdir. Nakliyat aracı ve personeli, sabah gelerek, eşya sayımı ve paketleme işlemeleri yapar. Buna göre bir fiyat belirler. Müşteri fiyatı kabul ederse, sözleşme imzalanır ve şehiriçi ofis taşıma süreci başlar.  Eşyaların hepsi, kapalı kasaların bulunduğu, özel araçlarla taşınır.

Beykoz Ofis Nakliyat

Beykoz ofis nakliyat, bir ofisin tamamen nakliye edilmesidir. Firmamız ofis nakliyat hizmetini en profesyonel şekilde verir. Ücretsiz ekspertiz göndererek, ofisteki eşyaların durumunu belirler. Eşyaların büyüklüğü, sayısı, elektronik eşyaların paketlenmesi ve mobilyaların, de monte edilmesi gibi işlemler yapılır. Firmanın hazırladığı sözleşmenin ardından, bir de sigorta işlemleri yapılır. Eşyaların sigortalanması, ofis nakliyatı süresinde en önemli konulardan biridir.

Beykoz Sigortalı Ofis Taşıma

Sigorta, günümüzde pek çok alanda yapıldığı gibi, nakliyat sektöründe de önemli bir yere sahiptir. Hem ev taşıma hem ofis taşıma süresince, kişisel ve değerli eşyalar emanet edilir ve bazen şehir dışına gönderilir. Tüm bu eşyaları güvence altına almak ve sigortalamak, müşteri haklarını korumaktır. Sigortalı olan her ürünün zarar görmesi durumunda firma sorumludur.