65 / 100

İçine değerli eserler barındıran resmi binalar arasında saraylar bulunuyor. Bu yapıların bünyesine yeni eşyalar ve eserler koymak için saray taşıma hizmetine başvuruluyor. Tarihi nitelikteki yapıların nakliyesinde çok dikkatli olmak gerekiyor. Çok eski çağlara ait ürünler barındıran saraylardaki eşyaların zarar görmesi halinde geri dönüşü olmuyor. Maddi değerinden ziyade manevi ve kültürel değeri önemli olan ürünlerin saray taşımacılığı esnasında çok iyi korunması gerekiyor. Fiziksel hasarın yanı sıra çalınma veya kaybolma gibi risklerin de önüne geçilmesi gerekiyor.

 

Saray Taşıma Firmaları

Kültür mirası olan eserlerin nakliyatı için güvenilir ve sicili temiz personelle çalışan firmaları tercih etmek gerekiyor. Dünya standartlarına uygun şekilde nakliye yapan saray taşıma firmaları ile çalışanlar pek sorun yaşamıyor. Pronet Nakliyat olarak bu konuda da müşterilerimizi memnun ediyoruz. Sektörün lider şirketi olarak işimizi son derece titiz yürütmeye gayret ediyoruz. Saray nakliyatı için dürüst ve işini saygısı olan bir ekiple çalışıyoruz. Onları referansları doğrultusunda istihdam ediyoruz.

istanbulofistasima
istanbulofistasima

 

İstanbul Saray Taşıma

Resmi kurumlarım nakliyatı öncesi ekspertiz eşliğinde planlama yapıyoruz. Saray nakliyatında taşınacak ürünleri hasar görmelerini engelleyen özel ambalajlara sarıyoruz. Her türlü hasara karşı sigortalı nakliyat yapıyoruz. Yeni nesil teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Taşımayı kısa sürede ve risksiz gerçekleştirmek için asansörlü nakliyat yapıyoruz. İnsan gücüne daha az ihtiyaç duyan bu ürün sayesinde İstanbul saray taşıma, pratik bir şekilde ilerliyor. Tüm eşyaları taşıdıktan sonra gerekli demonteleri yapıyor, bazı ürünleri duvara montajlıyoruz. Sonrasında el sıkışarak saray taşımacılığı hizmetimizi noktalıyoruz.

Saray Taşıma Fiyatları

Ev taşıma sırasında kullanılan malzemelerle saray nakliyesinde kullanılanlar arasında pek fark bulunmuyor. Dolayısıyla fiyatlandırma da pek değişmiyor. Saray taşıma fiyatları; eşyaların cinsine, sayısına, ağırlığına ve hedefin konumuna göre belirleniyor. Mevcut mevsimler de ücretleri etkiliyor. Kış aylarında saray taşıma ücretleri biraz daha düşüyor. Devlet güdümünde kurumlar olan birçok saray için belli bir bütçe ayrılıyor. Bu sarayların yöneticileri de verilen bütçe doğrultusunda harcama yapıyor. Zaman zaman hizmet alacakları alanlarda pazarlık yapabiliyorlar. Pronet Nakliyat olarak diğer müşterilerimize olduğu gibi kamu kurum ve kuruluşlarına da özel indirimler yapmayı ihmal etmiyoruz.