80 / 100

Beyoğlu ofis taşıma, birçok hizmet verir. Bunların içinde şirketlerin ve kamu kuruluşlarının en ihtiyaç duyduğu işlem, ofis depolamadır. Ofis depolama hizmetinin amacı, bütün dosyaları kategorilere ayırarak depolamaktır. Bu sayede hem istenen düzen sağlanır hem de her dosya, daha rahat bir şekilde bulunur. Karışıklığı önlemek ve dosyaları saklamak için yapılan depolama, firmamız tarafından sağlanan bir hizmettir. Depolama işlemi, herkes tarafından yapılacak kadar, kolay bir iş değildir. Uzmanlık gerektirir. İşinde profesyonel olmayan kişiler, bu işlemi hem hızlı hem de doğru yapamaz. Dosyalar, ofiste yer alan dolaplara ya da raf gibi bölmelere depolanır. Bu müşterinin karar vereceği bir konudur. Gerekirse odanın dekoruna uygun dolaplar yapılarak, daha görsel bir görüntü sağlanabilir.

Beyoğlu Parça Ofis Taşımacılığı

Beyoğlu ofis taşıma, ofisin bir yerden başka bir yere taşınması ya da parça eşya taşıma sistemi ile çalışır. Parça eşya taşıma işlemleri, genelde acil durumlarda ihtiyaç duyulan bir durumdur. Bir faz makinası, fotokopi makinası ya da acil bir evrak şeklinde birçok eşya taşınabilir. Bu işi yapan nakliyat firmaları, aynı zamanlar içinde başka ofislerden de parça eşya alır ve gün içinde taşır. Bu durumda eşyaların kaybolması ya da birbirine karışması gibi problemler yaşanmaz. Nakliyat firmaları ile anlaşmalı olan ofisler, düzenli olarak evrak ya da eşya taşıma hizmetini bu firmalardan alır. Genelde şubeler arası eşyalar taşınır. Genelde nakliye işleri içinde en uygun fiyatlı olan taşıma sistemi, parça eşya taşımadır. Bu hizmeti her firma vermez. Bu hizmet firmamız tarafından, dilediğiniz zaman sağlanabilir.

Beyoğlu Ofis Nakliyat

Beyoğlu ofis taşıma ofis nakliyatı konusunda farklı hizmetler verir. Bunlardan en önemlilerinden biri de ofis nakliyatı yapmaktır. Bu işlemde bulunulan ofisten, başka bir ofise, nakil işlemi yapılır. Bunun için ofisteki eşyaların ekspere girmesi şarttır. Eksper hizmeti firma tarafından sağlanır ve eşyaların durumunu belirlemek için yapılır. Bu işlem ücretsizdir. Kaç adet eşya ya da dosya olduğu hakkında rapor tutulur. Aynı zamanda eşyaların ağırlığı hesaplanır. Bu fiyat açısından önemli bir kriterdir. Firma bir sözleşme hazırlar ve sözleşme karşılığında ofis nakliyatı yapılır. Burada müşteriye düşen şey, gereken ödemeyi yapmaktır. Bütün hizmetler firmaya aittir.

Beyoğlu Ofis Taşıma
Beyoğlu Ofis Taşıma Fiyatları

Beyoğlu Ofis Eşyası Taşıma

Bu hizmette, ofisteki bazı eşyaların taşınması sağlanır. Parça eşya taşıma ile aynı sistemdir. Ofis için mobilya, televizyon, bilgisayar, teknolojik aletler gibi, ofis düzeni ile ilgili eşyalar taşınır. Bu eşyaların taşınma ve kurulumu firmaya aittir. Tüm eşyalar özenle paketlenir ve taşınırken zarar görmez.

Beyoğlu Sigortalı Ofis Taşıma

Beyoğlu ofis taşıma için, müşteri memnuniyeti ve müşterinin haklarının korunması önceliklidir. Tüm işlemler için, sigorta yapar ve eşya kaybolması ya da kırılması gibi durumlarda masrafları karşılar. Ofis nakliyat işlemleri için de sigorta yapılarak, tüm eşyalar güvence altına alınır. Sigorta yapmaktan kaçan ya da sözleşme hazırlamayan hiçbir firmaya güven duyulmamalıdır. Sigortasız bir nakliyat sağlıklı değildir.

Beyoğlu Ofis Taşımacılığı Kaskolu & Sigortalı

Beyoğlu ofis taşıma özellikle firmaların, şirketlerin ve kurumların çoğalması ile rağbet gören bir sektör haline gelmiştir. Ofis taşımacılığının özelliği, profesyonel ve hızlı bir şekilde ofisin taşımasını sağlamaktır. Güvenilir bir hizmet olduğu için, özel eşyalar, gönül rahatlığıyla teslim edilebilir. Taşımacılık esnasında kesinlikle, kapalı araç kullanılır ve kasa sistemi vardır. Stressiz bir ofis taşıma süreci için, Beyoğlu ofis taşımayla iletişim kurabilirsiniz.

Beyoğlu Şehirlerarası Ofis Taşıma

Hem şehir içi hem de şehirlerarası ofis nakliyatı yapan firmamız, bu işlemi ayrı özen göstererek yapar. Şehirlerarası nakliyatta eşyaların zarar görmesi gibi sorunlar yaşanabilir. Bu yüzden eşyaların iyi paketlemesi gerekir. Aynı zamanda gidilecek yıl mesafesi ve kullanılacak yakıt gibi konular, firmayla nakliye başlamadan önce görüşülmelidir çünkü, uzun mesafelerde ofis taşıma ücreti biraz yüksek olabilir.

Beyoğlu Şehir içi Ofis Taşıma Ücretleri 

Şehir içi ofis taşıma şehir içindeki istenilen her yere yapılır. Mahalle, ilçe, şube ya depolara, ofis eşyası götürülür. Aynı gün içinde kısa bir zaman diliminde yapılan ofis taşımada önemli olan, binaların kat sayısıdır. Ayrıca asansör hizmetine ihtiyaç olursa, firma tarafından kiralayabilir. Ücretler, müşteri tarafından karşılanır.